Fejlmeddelelse

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls i menu_set_active_trail() (linje 2394 af /customers/4/1/e/klubroerbaek.dk/httpd.www/includes/menu.inc).

Medlemmer

Her bliver der vist en liste over alle medlemerne i Klub Rørbæk.

Foreningstitel Fornavn Efternavn Adressesorter faldende Postnr By Telefon Mobil E-mail
Webmaster - 47 Gerner Poulsen Bregnevej 19 4990 Sakskøbing 54704950 24443867 helle.gerner@poulsen.mail.dk
Sekretær - 48 Helle Poulsen Bregnevej 19 4990 Sakskøbing 23800091 helle.gerner@poulsen.mail.dk
Medlem - 55 Birgitte Swatz Hansen Bygaden 94, Stensballe 8700 Horsens 75655449 28303189 birgitteflemming@gmail.com
Medlem 53 Flemming Romme Hansen Bygaden 94, Stensballe 8700 Horsens 75655449 20315449 birgitteflemming'gmail.com
Medlem - 51 Klaus Renner Engboulevarden 22.st.tv 4800 Nykøbing F 24234709 kr.ap@hotmail.com
Medlem - 44 Estrid Hemmingsen Engestoftevej 122, Slemminge 4990 Sakskøbing 54778049 30315449 estrid.hemmingsen@gmail.com
Medlem - 53 Birgit Lorentzen Engstien 1 4944 Fejø 61688414 birgit.lorentzen@skolekom.dk
medlem - 52 Hans H. Malmskov Grænge skovvej 26 4891 Toreby L 42324839 malmskovh@gmail.com
medlem - 55 Judy Ann Juliussen Guldborghave 109 4862 Guldborg 60551235 judyann13@hotmail.com
Medlem - 55 Marianne Hansen Guldborgvej 221 4862 Guldborg mariguld@gmail.com
Formand - 46 Villi Hansen Kastanievej 21 4990 Sakskøbing 54706426 30915476 vilhjalmur@post.tele.dk
medlem - 41 Henry Køhler Lillestrømsvej59 4930 Maribo 26358668 susannekoehler59@gmail.com
Kasserer - 46 Hedvig Larsen Maribovej 28 4990 Sakskøbing 54704973 61604973 hedvigogleif@gmail.com
Medlem - 50 Ruth Joensen Mellemvang 2 4990 Sakskøbing 30336222 rujo@sol.dk
medlem -51 Inge Sandfeld Orebyvej 315 4990 Sakskøbing 54704719 50988063 ingesandfeld@gmail.com
medlem - 46 Inga Kotak Poppelvænget 3 4990 Sakskøbing 54705707 23725676 Inga@Kotak.dk
Medlem - 38 Alis Hansen Rosengården 30 4990 Sakskøbing 21766908 alishansen400@gmail.com /k.c.hansen@mail.dk
Medem-51 Birgit Stryger Larsen Rosengården 51 4990 Sakskøbng 23209034 birgitstryger@gmail.com
Medlem 49 Steen Bo Blanner Rosengården 8 4990 Sakskøbing 40214260 sbb@privat.tele.dk
Medlem - 52 Anne Britt Pedersen Skovduevej 11 4873 Væggerløse 25639601 annebrittpedersen@hotmail.com
Medlem - 50 Ingrid Thorsen Skovvej 26 4990 Sakskøbing 54707029 30579750 ingridogole@gmail.com
medlem-54 Anne-Mette Kjærulff Larsen Solsikkevej 16 4990 Sakskøbng 54771433 erling.mette@gmail.com
Medlem - 38 Lis Modig Stovbyparken 7 4873 Væggerløse 30863203 pmodig@mail.tele.dk
medlem - 45 Rita Jacobsen Vadstenavej 8 4930 Maribo 26741806 urjac@smilemail.dk
Medlem - 50 Hanne Borre Borre Larsen Valmuevej 10 4990 Sakskøbing 42291950 hanne.borre.larsen@skolekom.dk
Medlem - 53 Pia Borring-Møller Valnæsvej 5, Vålse 4840 Nr. Alslev 26115964 ncd.pbm@gmail.com
Medlem - 49 Kristian Thøgersen Vestervang 21 4990 Sakskøbing 27585864 vestervang21@live.dk
Medlem - 44 Jette Bidstrup Vildrosevej 4 4873 Væggerløse 23479435 jettebidstrup@hotmail.com